Metin2Carbon

AcasaPortalInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Cunoaste pentru a fi cunoscut!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
healpemata
Incepator
Incepator

Data de inscriere : 22/09/2016

MesajSubiect: Cunoaste pentru a fi cunoscut!   Joi Sept 22, 2016 6:58 pm

Nume: Alin Raduu
Vârsta: 22 -ani Smile))
Jocuri preferate: pff.. prefer seria Assassin`s creed si jocuri gen Prince of persia.. mai joc cs si metin ca sa pierd vremea..doar de amuzament:P
Site web: --
Adrese de contact: just_r4du@yahoo.com (doar mail ) Smile)
Descriere personală: pff..aici nu e greu..gandeste te la baiatul de nota 10 si citeste mi numele:)))..glumesc.. nu ma pricep la descriei:))...dar pe scurt amuzant..de gasca si cam atat zic prietenii despre mine ( pe langa betiv si bla bla )
Vă place forumul nostru: da..forumul este ok..mai trebuie umblat..culorile cam suparacioase..se puteau alege culori mai calde dar e bine asa.. Smile
Sus In jos
alex1dmx
Incepator
Incepator

Data de inscriere : 03/12/2016

MesajSubiect: Re: Cunoaste pentru a fi cunoscut!   Sam Dec 03, 2016 10:55 am

Numele:Milea Alexandra Elena
varsta:12 anisori Very Happy
jocuri preferate:pai imi plac multe ...League of legends,minecraft,metin...etc unele ma joc doar de plictiseala
Adrese de contact:folosesc doar skype Very Happy Milea Alexandra
Descriere personala:pai .... aici depinde cum ma vede fiecare Smile glumesc sunt amuzanta,de gasca ,de la mine din scoala toti ma cunosc si sunt cam ... Sleep ... si imi nu imi prea place sa mint Very Happy si imi plac foarte mult dulciurile chiar daca stiu ca nu sunt bune
Va place forumul nostru: da... este dragut dar putea sa fie si alte culori adica ... nu stiu sunt asa suparacioase la ochi puteau sa fie si mai deschise dar este dragut si asa Very Happy
Sus In jos

Cunoaste pentru a fi cunoscut!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» La Multi Ani, Marian! (sot Adri)
» LA MULTI ANI DRAGA NOASTRA CLARA

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2Carbon :: Hai sa ne cunoastem-
Mergi direct la: